EVERYTHING ABOUT US.

No to opowiedziałyśmy Wam trochę o naszym blogu i jak będzie on wyglądał, a teraz może więcej o sobie.  Jak już wiecie jest nas cztery. Każda z nas na swój sposób jest inna, ale dogadujemy się, rozumiemy. 
No, ale może przejdźmy już do konkretów..:


Angelika: 
-Najbardziej zwariowana z całej czwórki. Kocha zwierzęta. Bardzo dobrze dogaduje się z chłopakami. Jej pasją jest piłka nożna. W przyszłości chce zostać fryzjerką. Wiecznie prześladuje ją pech, którego czasami przenosi na pozostałą trójkę. :)

http://ask.fm/Annndziaaa   
Anita: - Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji.
Można powiedzieć, że "nikt jej nie podskoczy". ;D Zawsze świetnie dobiera fryzury do swoich stylizacji. Kocha żelki.
Z nią da się o wszystkim pogadać.
Lubi piłkę nożną..
No i co się z tym wiąże.. ubóstwia Lewandowskiego. <3

http://ask.fm/zelkoweloveGabrysia:
-Grzeczna i poukładana?- Tylko jak śpi. Otwarta na na ludzi, z pozoru zwykła dziewczyna. Wprost rozchwytywana przez chłopaków. Obecnie singielka, ale za pewne to kwestia czasu. Gabrysia kocha zwierzęta. Ma dwie siostry. Nie lubi WF-u. Jest Directionerką. Jej marzeniem jest wyjazd do Londynu.  To głównie ona będzie komponować outfity na bloga.

http://ask.fm/ruszoffaa 
 
( + jak będziecie chcieli, to jeszcze twitter)
 Dominika:
- Szalona długowłosa blondynka. Jest pewna siebie nie poddaje się z byle powodu. Zawsze ma swoje zdanie którego lepiej nie podważać. ;d Choruje na manię poprawiania grzywki. Łatwo nawiązuje nowe znajomości. Kibicuje Realowi,  a jej ulubionym piłkarzem jest nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. <3

http://ask.fm/doominikka

2 komentarze: